Výsledky 2017
43rd EKF Championschip Cadet,Junior and U21,5-7.febr.,Limassol,Cyprus
Kumite kadeti +70 kg: Tomi Kósa (28 štartujúcich)
1. kolo - free, 2. kolo - prehral s BIH CAJIC HAMZA 0:1. V repasáži v prvom kole porazil AUT KOVACEVIC FILIP 5:0, v druhom kole porazil LAT SHILONOSOVS VLADISLAVS za 2:2 na zastávky, v boji o tretie miesto prehral s TUR ARSLAN OMER FARUK 0:5. Obsadil tak 4. miesto.
Kumite kadetky - 47 kg: Dominika Bogárová (22 štartujúcich)
1. kolo - porazila za stavu 0:0 na vlajky SLO Potisk Laura, 2. kolo - prehrala za stavu 0:0 na vlajky s RUS KOZERENKO KRISTINA. V repasáži v prvom kole porazila CRO VUKOJA LEA 3:2. V boji o tretie miesto prehrala s UKR KMIT SOLOMIYA 1:6. Obsadila tak 4. miesto.
Kumite juniori +76 kg: Attila Jóba
1. kolo - prehral s DIAZ JACOB (DEN) 0:2
1.kolo SP detí a mládeže,6.febr.,Prievidza
Varga Linda Bettina 3.miesto, kumite dievčatá 8-9 -37
Majstrovstvá ZsZK seniorov a 3. kolo pohára mládeže 20.febr.2016
Erdélyiová Nina, kata 2. kumite 3.
Szulcsányi Anasztázia, kata 3. kumite 1.
Varga Tünde Emese, kata 3. kumite 1.
Szigeti Flóra, kata zač. 3. kumite 2.
Rigóová Rebecca, kumite 2.
Varga Linda Bettina, kumite 3.
Forró Réka Dorina, kumite junior 1, U21 kumite 1.
Szántó Gergely, kata zač. 3. kumite 2.
Fitos Ádám, kumite 2.
Bruno Mančík, kata zač. 3. kumite 2.
Szulcsányi Viktor, kumite 1.
Bagita Daniel kumite 1.
Forró Áron Gyula, kumite 2.
Vermes Ákos, kumite 1.
Veres Zsolt, kumite 1.
Morvay Zsolt, kumite 2.
Szabó Imrich, kumite 2.
36th Grand Prix Slovakia 27.-28.2.2016
Dominika Bogárová 1.miesto kumite kadetky -54kg,3.miesto kata kadetky, 3.miesto juniorky -53kg,
2.miesto SVK Team
Jóba Attila 2.miesto kumite juniori +76kg, 2.miesto kumite U21 +84kg, 2.miesto SVK Team
Kóša Tomáš 1.miesto kumite kadeti +70kg, 1.miesto SVK Team
Veres Zsolt 3.miesto kadeti +70 kg
Nina Erdélyiová kumite U12 +40kg 5.miesto
Anastázia Szulcsányiová kumite U12 -40kg 5.miesto
Grand Prix Žilina 19.03.2016
Szigeti Flóra kumite 6-7 ročné +28kg 2.miesto
Nina Erdélyiová kata 10-11 ročné 3.miesto
Nina Erdélyiová kumite 10-11 ročné +40kg 3.miesto
Kósa Tomáš kumite 14-15 ročný +70kg 1.miesto
3.kolo SP detí a mládeže, 9.apríl 2016 Myjava
Szigeti Flóra - KATA 3., KUMITE 3.
Szántó Gergely - KUMITE 3.
Varga Linda Bettina - KATA 5., KUMITE 3.
Rigó Rebecca - KUMITE 3
Erdélyiová Nina - KATA 5., KUMITE 3.
Szulcsányiová Anastázia - KATA 7., KUMITE 5.
MZsK detí a žiakov a 4.kolo pohára - MOČENOK 16.4.2016
Výsledky KATA :
1. miesto: Erdélyiová Nina
1. miesto: Bogárová Dominika Kata kadetky
1. miesto: Bogárová Dominika Kata juniorky
2. miesto: Szigeti Flóra Kata zac.
2. miesto: Szulcsányiová Anastázia
2. miesto: Mančík Bruno Kata zac.
3. miesto: Szántó Gergely Kata zac.
7. miesto: Fitos Ádám Kata zac.
Výsledky KUMITE :
1. miesto: Szulcsányiová Anastázia
1. miesto: Erdélyiová Nina
1. miesto: Bogárová Dominika
1. miesto: Forró Réka Dorina U21
1. miesto: Szulcsányi Viktor
1. miesto: Bagita Daniel kumite 12-13
1. miesto: Bagita Daniel kumite kadeti
1. miesto: Kósa Tomáš
1. miesto: Jóba Attila
2. miesto: Rigó Rebecca
2. miesto: Vargová Tünde Emese
2. miesto: Forró Réka Dorina juniorky
2. miesto: Kürti Enzo
2. miesto: Szántó Gergely
2. miesto: Mančík Bruno
2. miesto: Marčič Marián
2. miesto: Forró Áron
2. miesto: Veres Zsolt
3. miesto: Szigeti Flóra
3. miesto: Vargová Linda Bettina
3. miesto: Fitos Ádám
Galanta CUP - 23.4.2016
- KK TAIYO 6.miesto ( zo 40 klubov)
2xZLATO, 4xSTRIEBRO, 11xBRONZ
KATA vysledky :
Szantó Gergely 3.
Mančík Bruno 3.
Erdélyiová Nina 3.
Fitos Adam 5.
KUMITE vysledky :
Bagita Daniel kumite U14 1., U16 1.
Vermes Ákos 2.
Morvay Zsolt 2.
Veres Zsolt 2.
Forró Réka Dorina zeny open 2. , juniorky 3.
Szánto Gergely 3.
Mančík Bruno 3.
Fitos Ádam 3.
Szigetiová Flora 3.
Erdélyiová Nina 3.
Varga Tünde 3.
Forró Áron 3.
Varga Linda Bettina 5.
Rigó Rebecca 5.
GRAND PRIX Hradec Králové 30.4. - 1.5.2016
Dani Bagita - kumite U14 +60 1., kumite U14 Open 1.
Nina Erdélyiová - kumite 5.
Dukla B.Bystrica:
Bogárová Dominika KATA 1., KUMITE 2., KUMITE Open 5.
Kósa Tomáš KUMITE 5., KUMITE Open 3.
4th European Shito Ryu Karate Federation Championships Nové Zámky 18.-19.6.2016
Angyal Zoltán kumite 2.
Bagita Roland kata team 2.
Erdélyiová Nina kumite 3.
Bagita Daniel kumite 3.
Vermes Ákos kumite 3., kumite team 2.
Jóba Attila kumite 3. , kumite team 1.
Forró Réka Dorina kumite 3., kumite team 3.
Bogárová Dominika ( Dukla BB ) kata 1., kumite 1., kumite team 1.
Kósa Tomáš ( Dukla BB ) kumite 2., kumite team 1.
12. ročník OTVORENÝCH MAJSTROVSTIEV SSHRKA 21.5.2016
KK TAIYO 5.miesto ( 4xGold, 3xSilver, 6xBronz )
- 29 klub, 225 Sutaziacich/Versenyző
Vysledky / Eredmenyek :
KATA
Fitos Ádám 1.miesto
Kiss Artúr 2.miesto
Vargová Linda Bettina 3. miesto
Szigetiová Flóra 3. miesto
Erdélyiová Nina 3.miesto
KUMITE
Bagita Daniel 1.miesto
Jóba Attila 1.miesto
Angyal Zoltán 1.miesto
Rigó Rebecca 2.miesto
Forró Réka Dorina 2.miesto
Szulcsányiová Anastázia 3.miesto
Vermes Ákos 3.miesto
Morvay Zsolt 3.miesto
Vargová Linda Bettina 5.
Erdélyiová Nina 5.
Fitos Ádám 5.
Dukla B.Bystrica:
Bogárová Dominika KATA 1., KUMITE 1.
Kósa Tomáš KUMITE 2.
4th European Shito Ryu Karate Federation Championships Nové Zámky 18.-19.6.2016
5.Zagreb Karate Cup 10.9.2016 Chorvátsko
Daniel Bagita kumite 3.
Dukla BB: Dominika Bogárová kumite 3.
19th Budapest Open 17.-18.9.2016
Attila Jóba kumite juniori 2., kumite seniori 2.
Dukla BB: Dominika Bogárová kumite 3., Tomáš Kósa kumite 1.
23.Memorijalni Karate Cup 24.9.2016 Slavonski Brod Chorvátsko
Daniel Bagita kumite 1.
Attila Jóba kumite juniori 3., kumite seniori 3.
16th Croatia Open 1.10.2016 Rijeka Chorvátsko
Attila Jóba kumite 3.
Dukla BB: Dominika Bogárová kumite 1., Tomáš Kósa kumite 1.
Hungarian Open International Karate Cup - 16.10.2016 Maďarsko
Attila Jóba kumite 1.
Áron Forró kumite 2.
Dukla BB: Dominika Bogárová kumite 1., Tomáš Kósa kumite 1.
1.kolo Západoslovenského pohára - 08.10.2016
Zl.Moravce - KK TAIYÓ 4.miesto
Erdélyiová Nina Kata staršie žiačky 10-11 rokov 1
Erdélyiová Nina Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg 1
Fitos Ádám Kata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci 2
Forró Réka Dorina Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 68kg 2
Forró Áron Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov nad 55kg 1
Mančík Bruno Kata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci 3
Mančík Bruno Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg začiatočníci 1
Rigó Rebecca Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg 3
Rigó Rebecca Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg 3
Szántó Gergely Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg začiatočníci 3
Szulcsányi Viktor Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg 1
Szulcsányi Viktor Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 45kg 1
Vargová Linda Bettina Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky 5
Vargová Linda Bettina Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg 1
Vargová Tünde Emese Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg 2
Vargová Tünde Emese Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 40kg 1
Vargová Tünde Emese Kata staršie žiačky 10-11 rokov 5
SLOVENSKÝ POHÁR 1.kolo 22.10.2016 SABINOV
U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML.DORASTENCOV
Attila Jóba kumite 1.
Daniel Bagita kumite 3.
Áron Forró kumite 3.
Réka Dorina Forró kumite 3.
Tünde Vargová kumite 5.
Kachikan Cup 2016
KK TAIYÓ - 5.miesto
1.miesto kumite Erika Lakatoš
3.miesto kumite Bruno Mančík
1.miesto kumite Christopher Horváth
2.miesto kumite Áron Forró
1.miesto kumite Daniel Bagita
1.miesto kumite Attila Jóba
2.miesto kumite OPEN Attila Jóba
Dukla BB:
2.miesto kata Dominika Bogárová
1.miesto kumite Dominika Bogárová
1.miesto kumite Tomáš Kósa
1,miesto kumite OPEN Tomáš Kósa
Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo - 20.11.2016 NITRA
KK TAIYÓ - 14.miesto
Bagita Daniel Kumite kadeti 14-15 rokov do 70kg 2
Forró Áron Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg 2
Forró Réka Dorina Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 61kg 3
Jóba Attila Kumite juniori 16-17 rokov nad 76kg 1
Nagy Viktor Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg 3
Szulcsányi Viktor Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg 5
DUKLA BB.
Bogárová Dominika Kumite juniorky 16-17 rokov do 53kg 1
Kósa Tomáš Kumite kadeti 14-15 rokov nad 70kg 1
2. kolo Pohára mládeže ZsZK - 26.11.2016 Šurany
KK TAIYÓ - 4.miesto
Bagita Daniel Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg 1
Erdélyiová Nina Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg 1
Erdélyiová Nina Kata staršie žiačky 10-11 rokov 3
Fitos Ádám Kata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci 1
Jóba Attila Kumite juniori 16-17 rokov nad 76kg 1
Jóba Attila Kumite starší juniori 18-20 rokov nad 84kg 3
Nagy Viktor Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov nad 55kg 1
Rigó Rebecca Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg 2
Rigó Rebecca Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg 2
Szántó Gergely Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg začiatočníci 1
Szulcsányi Viktor Viki Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg 3
Takács Mário Kumite seniori nad 84kg 3
Vargová Linda Bettina Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky 2
Vargová Linda Bettina Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg 3
Vargová Tünde Emese Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 45kg 1
Vargová Tünde Emese Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg 3
MSR 2016 jednotlivcov a družstiev U21, juniorov, dorastencov a ml. dorastencov
03.12.2016 TRNAVA
KK TAIYÓ - 15.miesto
Bagita Daniel Kumite kadeti 14-15 rokov do 70kg 2
Forró Réka Dorina Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 61kg 5
Jóba Attila Kumite juniori 16-17 rokov nad 76kg 1
Forró Áron Kumite ml.kadeti 12-13 rokov družstvá ( za Farmex ) 3
Dukla BB:
Bogárová Dominika Kumite juniorky 16-17 rokov do 53kg 2
Bogárová Dominika Kumite st.juniorky 18-21 rokov družstvá 1
Kósa Tomáš Kumite kadeti 14-15 rokov nad 70kg 1
Kósa Tomáš Kumite kadeti 14-15 rokov družstvá 1
Memoriál Rudolfa Farmadína - 10.12.2016 NITRA
Attila Jóba - 1.miesto
Dukla BB:
Dominika Bogárová - 2.miesto
Tomáš Kósa - 1.miesto