Znova sme v KK Taiyó prepísali dejiny úspešnosti!!! Štatistika výsledkov roku 2012 je na svete! Priznám sa, že som to prekontroloval pre istotu 2 krát, lebo som nechcel uveriť tomu čo vidím:) Oproti rekordným výsledkom z roku 2011 sme si prilepšili o 31 umiestnení!

!!!205 umiestnení celkovo!!!

78 x 1. miesta
50 x 2. miesta
79 x 3. miesta

V roku 2012 sa našich približne 20 pretekárov zúčastnilo na 22 súťažiach. Z toho na 10 medzinárodných súťažiach, na 3 regionálnych majstrovstvách a na 3 majstrovstvách SR vrátane majstrovstiev Slovenskej Šito ryu asociácie. 6 súťaží boli regionálne a Slovenské poháre. Traja naši pretekári boli v hodnotenom období v reprezentácii SR na rôznych súťažiach za hranicami Slovenska. Bogár Ján bol účastníkom majstrovstiev Európy v Azerbajdžane. Náš klub bol na jednotlivých súťažiach hodnotený aj ako najúspešnejší klub stretnutia. A to presne 3 x najúspešnejší oddiel, 2 x druhý najúspešnejší a 1 x tretí najúspešnejší klub.

Ďakujeme mestskému zastupiteľstvu mesta Kolárova, komisii športu a mládeže, primátorovi mesta Kolárovo p. Horváth Árpádovi ,milým rodičom detí a PD Kolárovo, ktorí sa postaral o odvoz našich pretekárov na súťaže.

Celkové vyhodnotenie výsledkov pretekárov menovite

Vianočná party KK Taiyó Kolárovo, 23.12.2012
Akcia bola super! X-Box Dance central akcia naplnila naše očakávania a pobavila jednoducho každého. Tancovali deti aj rodičia:) Jedlá a zákusky boli fajnové a aj pitia bolo dostatok:) Domáce videá z produkcie Hot insect studio nás príjemne pobavili. Ďakujeme Dominike, Dorine a Áronovi za unikátne herecké výkony. Všetky tieto videá si možete pozrieť tu: http://www.youtube.com/user/taiyokarate

Fotky z Vianočnej akcie si môžete pozrieť v galérii.

Tak, ako aj minulé roky, sme si demokratickým hlasovaním zvolili Samuraja roka. Stala sa ním Dominika Bogárová!
Gratulujeme!

Konferencia ZsZK dňa 22.9.2012 v Galante
Správu o činnosti TMK predniesol p.Hajdák, v závere svojho  príspevku požiadal prezidenta zväzu aby   odovzdal ocenenia najúspešnejším klubom za uplynulú súťažnú sezónu . Najúspešnejším mládežníckym klubom bol vyhodnotený KK Trend Bánovce N/Beb., 2.miesto KK Taiyó Kolárovo, 3.miesto Kumade Topoľčany, v seniorskej kategórii  bol vyhodnotený ako najúspešnejší klub zväzu Drap.Partizánske, 2.miesto KK Taiyó Kolárovo a 3.miesto KK Kumade Topoľčany.