NOVINKY

 

Trio našich karatistov úspešne zabodovalo na nominačných súťažiach a opatovne sa im týmto podarilo kvalifikovať sa na prestížnu súťaž , na nadchádzajúce Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov a U21 v karate v dňoch 5.-7.februára 2016 v Limassole na Cypre.

Na súťaži sa registrovalo 973 pretekárov zo 48 krajín Európy

Dominika Bogárová - cadet female -47kg  - 22 súťažiacich

1. kolo - porazila za stavu 0:0 na vlajky SLO Potisk Laura, 2. kolo - prehrala za stavu 0:0 na vlajky s RUS KOZERENKO KRISTINA. V repasáži v prvom kole porazila CRO VUKOJA LEA 3:2. V boji o tretie miesto prehrala s UKR KMIT SOLOMIYA 1:6. Obsadila tak 4. miesto.


Attila Joba - junior male +76kg                   - 27 súťažiacich

1. kolo - prehral s DIAZ JACOB (DEN) 0:2

 

Tomi Kósa - cadet male +70kg                  - 28 súťažiacich

1. kolo - free, 2. kolo - prehral s BIH CAJIC HAMZA 0:1. V repasáži v prvom kole porazil AUT KOVACEVIC FILIP 5:0, v druhom kole porazil LAT SHILONOSOVS VLADISLAVS za 2:2 na zastávky, v boji o tretie miesto prehral s TUR ARSLAN OMER FARUK 0:5. Obsadil tak 4. miesto.

 



                 Boli sme sa  kúpať v Patinciach

 

                                                      Ďakujeme Wellness Hotel Patince****



 

                    Trénovali sme aj so zverencami z klubu

                       Arashi Karate Sportclub Budapest

                       Po vianočných sviatkoch sme mali dvojdňové sústredenie :)



         Aj tento rok sme si zvolili samurajov roka 2015

 



                         Aj cez sviatky športujeme :)



                  Veľký úspech našich karatistov !!!!!!!!

Nominácia na Majstrovstvá sveta v JAKARTE  v Indonézii 12.-15.11.2015

      !!! Na šampionáte sa registroval rekordný počet účastníkov - 1425 pretekárov z 91 krajín celého sveta !!!

 

Dominika Bogárová   KUMITE Kadetky -47kg  - 4.miesto

v kategórii sa registrovalo 32 pretekárok z celého sveta.

v 1. kole zvíťazila nad ESP FERNANDEZ ARMAN ANDREA 2:0, v druhom kole nad KAZ MUSSABEKOVA DIANA 3:2, v 3.kole s IRA na C2 Hansoku (8:0), v semifinále prehrala s AZE TEYMUROVA FIDAN 4:3, v boji o bronz podľahla reprezentantke SRB STANIMIROVIC MILICA (3:7) a obsadila 4. miesto.


Attila Jóba               KUMITE Juniori +76kg

v jeho kategórii sa registrovalo 42 pretekárov z 42 krajín celého sveta.

v 1. kole vyhral s BLR Kuznetsov Aeksey 3:1, v 2. kole vyhral s TPE Liu Ping-Sheng 3:0, v 3. Kole podľahol RUS Drozd Alexandr 0:3

 


Tomáš Kósa              KUMITE Kadeti +70kg   ( ABC Komárno )

v jeho kategórii sa registrovalo 31 pretekárov z celého sveta.


v 1. kole vyhral 8:0 s reprezentantom Indie 8:0, v 2.kole prehral s FRA 2:3, ktorý ho nepotiahol do repasáže


 

 

 

https://www.sportdata.org/wkf/set-online/veranstaltung_info_main.php?active_menu=calendar&vernr=44&ver_info_action=catnennlist#a_eventheadend



Rozdelenie tréneningov od 1.októbra 2015:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pondelok:16,30-18,00-prípravka                                  

Utorok: 16,30-17,30 -začiatočníci

             17,30-19,00-kumite, kata "A"

Streda:16,30-18,00-prípravka

Štvrtok:16,30-17,30-začiatočníci

              17,30-19,00-kumite, kata "A"

Piatok:16,30-17,30-prípravka

            17,30-18,30-kumite,kata "A"

             18,30-20,00-špecializácia

 

 

 

 

 

 

                                                                     Novinky



 

-
EKF Championschips Cyprus 2016
1 2 3 4 5